Świat Gothic'a

Gra forumowa (PBF) na temat gry Gothic 2.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Forum jest nowe lecz rejestracja otwarta. Uwaga! Dopiero po zarejestrowaniu zobaczymy całe forum ponieważ jest to gra PBF!

#1 2008-08-16 15:35:24

Balid

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-16
Posty: 40
Punktów :   

Walka

W grze nie będę dodawał punktów życia, ponieważ było by to monotonne i wiadomo że wygra ten który ma więcej życia i większe obrażenia. Na początku walki podajemy odległość od siebie i teren na jakim walczymy. Zaczyna ten kto ma więcej zręczności, a jeśli obydwoje zawodników ma tyle samo, ten kto wyzywał. Walka będzie się toczyć tak, że każdy będzie w postach opisywać to co robi, przykład walki podam na końcu. Będą tylko punkty many, ponieważ manę będziemy wykorzystywać do używania czarów. Uzbrojenie może zostać urozmaicone, czyli mogą być dodane rękawice albo coś innego. Uzbrojenie nie będzie miało obrażeń lecz będzie brane pod uwagę przy walkach i może ewentualnie dodawać siłę, zręczność lub coś w tym stylu. Oto przykład walki:

Gracz A: Stoimy 30m od siebie, las, wyciągam miecz i czekam.
Gracz B: Wyciągam swój łuk i strzelam do Ciebie.
Gracz A: Unikam twych strzał i biegnę w twoją stronę.
Gracz B: Ja naciągam cięciwę łuku i gdy jesteś 3m ode mnie strzelam Ci w głowę, byłeś za blisko i dostałeś.
Gracz A: Dobrze, wygrywasz.

Jeśli dojdzie do jakiś kłótni, admin, modek lub osoba do tego przeznaczona będzie mówić jaki jest wynik końcowy lub cofać walkę do któregoś posta. Oto przykład:

Gracz A: Strzelam Ci w głowę z łuku
Gracz B: Zanim Ty mi strzelasz w głowę, ja odcinam Ci łeb, wygrywam.
Gracz A: Nie prawda bo byłeś za blisko i strzeliłem Ci w głowę.
Admin: Wygrywa gracz A ponieważ gracz B był za blisko i ma za mało zręczności żeby uniknąć.

Statystyki będą brane oczywiście pod uwagę, np ten kto ma więcej zręczności będzie miał większą szanse na unik, lecz statystyki opiszę w temacie "Statystyki"


A co z walkami z potworami?

Walki z potworami będą toczone tak samo, tylko potworem będzie "sterować" admin, modek lub osoba do tego przeznaczona. Na końcu walki admin zawsze będzie pisał jakie rzeczy zdobywasz.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.husaria.pun.pl www.bakugany.pun.pl www.wolnifarmerzy.pun.pl www.magi-nation.pun.pl www.forumrp.pun.pl