Świat Gothic'a

Gra forumowa (PBF) na temat gry Gothic 2.

Ogłoszenie

Forum jest nowe lecz rejestracja otwarta. Uwaga! Dopiero po zarejestrowaniu zobaczymy całe forum ponieważ jest to gra PBF!

  • Index
  •  » Podstawy
  •  » Co mogę wykuć, zrobić jako alchemik itd.

#1 2008-08-16 22:48:48

Balid

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-16
Posty: 40
Punktów :   

Co mogę wykuć, zrobić jako alchemik itd.

W mieście można się nauczyć 5 zawodów, oto one: ślusarz, kowal, myśliwy, sprzedawca oraz alchemik.

Gdy tylko zdobywamy zawód ślusarza od razu, za darmo uczymy się otwierania zamków.

Jako kowal możemy wykuwać różnorodne bronie, wszystko zależy od poziomy kowalstwa.

Gdy tylko zdobywamy zawód myśliwego od razu, za darmo uczymy się obdzierania zwierzyny ze skóry.

Jako sprzedawca, ceny w sklepach są niższe o 5%. (Musimy sami obliczać! Jeśli tego nie zrobimy, kupimy za normalną cenę. Oszustwo grozi nawet banem!)

Jako alchemik możemy sporządzać mikstury many oraz szybkości, wszystko zależy od poziomy alchemii.

Oto spis rzeczy jakie można wykuwać na każdych poziomach kowalstwa:
1 poziom - słaby miecz - potrzeba 1 surowa stal (czas wykuwania: 5 minut prawdziwych!)
2 poziom - dobry miecz - potrzeba 1 surowa stal (czas wykuwania: 10 minut prawdziwych!)
3 poziom - miecz runiczny - potrzeba 1 surowa stal, 1 brykła rudy (czas wykuwania: 15 minut prawdziwych!)
Miecze będą dodawać to samo co miecze w sklepach lecz będzie je można sprzedać o 5% drożej u kowala niż w sklepie. (Musimy sami obliczać! Jeśli tego nie zrobimy, sprzedamy za normalną cenę. Oszustwo grozi nawet banem!)

Oto spis rzeczy jakie można wyważyć na każdych poziomach alchemii:
1 poziom - mała mikstura many - potrzeba 1 jagoda (czas przyrządzania: 5 minut prawdziwych!)
2 poziom - esencja many - potrzeba 1 jagoda, 1 goblinie jagody (czas przyrządzania: 10 minut prawdziwych!)
3 poziom - ekstrakt many - potrzeba 2 jagoda, 2 goblinie jagody (czas przyrządzania: 15 minut prawdziwych!)
Mikstury będą dodawać to samo co mikstury w sklepach lecz przyrządzenie ich będzie tańsze.

Offline

 
  • Index
  •  » Podstawy
  •  » Co mogę wykuć, zrobić jako alchemik itd.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wolnifarmerzy.pun.pl www.magi-nation.pun.pl www.bakugany.pun.pl www.forumrp.pun.pl www.panzerproject.pun.pl